Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nie oznacza to, niestety, że przenieśliśmy biuro do jednej z ładniejszych stołecznych dzielnic… Za to zakończyliśmy liczne prace dla jednej z ciekawszych w tamtych okolicach inwestycji. Trochę tego było: nazwa, logo, identyfikacja, makiety, wizualizacje, sesja fotograficzna okolicy, ekskluzywny folder, projekty reklam prasowych, billboardów, ogrodzenia, animacja, projekt i realizacja aranżacji biura sprzedaży, strona WWW, a nawet uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod sąsiadujący z apartamentami biurowiec Mazowieckiej Spółki Gazownictwa.

W materiałach podkreśliliśmy to, co w inwestycji najciekawsze: wyjątkową lokalizację, połączenie szlachetnych tradycji architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, efektowne elementy dekoracyjne na elewacjach. To ze względu na te ostatnie folder ma oryginalny miedziany kolor, a jego okładka jest perforowana na wzór płyt na elewacjach budynków.

Więcej można zobaczyć na: www.napowislu.com.pl