Strategia i Kreacja


Podkreślenie zgodności kreacji z przyjętą strategią marketingową to standard w branży. My również kładziemy na to duży nacisk, jednak wyróżniamy się dostarczając oba te elementy jednocześnie. Dzięki temu nasi klienci mogą zobaczyć, jak ich strategia marketingowa przenosi się w życie i jakie efekty przynosi w praktyce.

Zakres działań
Zakres działań
Jak działamy

Zakres działań kampanii marketingowej

Skuteczna strategia i efektowna kreacja, dopasowana do grupy odbiorców usług/produktów klienta, to kluczowy warunek powodzenia każdej kampanii. Nasze działania obejmują:

Analiza rynku i potrzeb klienta

Analiza rynku i potrzeb klienta

Nasza agencja oferuje szczegółową analizę rynku oraz konkurencji, która pozwala zidentyfikować kluczowe obszary do działania. Opracowujemy cele klienta i ustalamy strategię, która pozwoli je osiągnąć. Dodatkowo, stale monitorujemy efekty kampanii, dostosowując nasze działania, aby zapewnić najlepsze wyniki.

Branding marki

Branding i kreacja marki

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi z zakresu brandingu, które obejmują odświeżanie, zmianę lub budowę marki od podstaw. Tworzymy nie tylko nazwę i logo, ale także dostarczamy materiały brandowe oraz inne narzędzia, które pomagają zmienić lub wykreować wizerunek firmy, umożliwiając jej wyróżnienie się na rynku.

Webdesign

Webdesign

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu webdesignu, obejmujące tworzenie stron internetowych, landing page’ów, banerów internetowych, mailingów oraz grafik do mediów społecznościowych. Dostarczamy wszystko, czego potrzebuje każda firma, aby skutecznie promować swoją działalność w obecnie największym kanale informacyjnym, jakim jest internet.

Poligrafia

Poligrafia

Oferujemy kompleksowe usługi poligraficzne. Tworzymy materiały drukowane, takie jak broszury, ulotki, banery, billboardy, rollupy oraz wszystko, co potrzebne do skutecznej promocji poza światem cyfrowym. Dzięki naszym materiałom, Twoja firma będzie mogła w pełni wykorzystać potencjał tradycyjnych kanałów marketingowych.

Copywriting

Copywriting

Nasz zespół tworzy treści dla wszystkich materiałów i kanałów informacyjnych. Zajmujemy się tworzeniem nazw firm oraz produktów, claimów oraz opowieści marki (storytelling). Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności, możemy pomóc Ci w efektywnym komunikowaniu się z Twoimi klientami i pomóc Ci odnieść marketingowy sukces.

Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe

Profesjonalne sesje zdjęciowe. Studyjne, w plenerze, przy użyciu dronów.

____proces
Nasz proces

Nasz proces


Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Z drogą do osiądnięcia sukcesu jest podobnie. Trzeba wiedzieć gdzie się udać aby na końcu dotrzeć do określonego celu. Mamy za sobą wiele takich podróży i mimo tego że wszystkie się od siebie różnią to pewne pewne kroki zawsze są takie same. Oto one:

01

Krok 1

Aby dotrzeć do celu trzeba najpierw wiedzieć gdzie się idzie. Dlatego zaczynamy od ustalenia potrzeb klienta. Zebranie szczegółowych informacji na temat oczekiwań względem dalszych działań.

02

Krok 2

Analiza rynku. Możliwości jakie oferuje jak również słabe strony. Określenie cech typowego klienta i tego jakie media najlepiej do niego trafiają. Analiza konkurencji.

03

Krok 3

Projektowanie i wdrażanie wszystkich materiałów oraz działań potrzebnych dla osiągnięcia wcześniej określonych celów klienta.

04

Krok 4

Zbadanie efektywności przeprowadzonych działań. Czy wszystkie cele zostały osiągnięte oraz w jakim zakresie.